Tvorba webových stránok a eShopovZaložiť webovú stránkuZaložiť e-shop

Prihlásení účastníci-List of competitors

Prihlásení a štartujúci účastníci - 2016

 
Štart. číslo Meno a Priezvisko Štát Mesto Poznámka
1.  Martin URBANÍK    Bratislava   
2.  Martin DROZD    Žilina   
3.  Slavomír GLESK    Bratislava   
4.  Marek RUCKI    Střítež   
5.  Martin HLAVÁČ    České Budejovice
6.  Patrik HROTEK    Horná Ves   
7.  Daniel MÁRTON    Budapešť  
8.  Eva ZBORNÍKOVÁ    Lipčice n. Vltavou  
9.  Petr KLOS    Kopřivnice
10.  Ladislav HALÁSZ    Chorvátsky Grob   
11.  Jiří VOJKOVSKÝ    Třinec  
12.  Vít OTEVŘEL    Český Tešín  
13.  Dalimil HOTA    Třinec  
14.  Richard HRUBALA    Trnava  
15.  Roman BABULIČ    Topolčany  
16.  Daniel NEŠTICKÝ    Biely Kostol  
17.  Bronislav NOVÁK    Bratislava
18.  Michal BIELESZ    Ostrava   
19.  Peter KNÍŽAT    Púchov   
20.  Gábor NYAKAS    Székesfehervár  
21.  Ján ŠKRIPKO    Prešov  
22.   Jaro KOVÁČ    Hurbanova Ves  
23.  Ján PRISTACH    Bánovce nad Bebravou   
24.  Anna ŐRSI    Budapešť  
25.  Pavol BEŤKO    Závažná Poruba   
26.  Jakub HÁJEK    Kroměříž  
27.  Ivan MARTYNEK    Martin  
28.  Michal KOLODZIEJCYK    Bielsko Biala   
29.  Braňo GEREG    Kvašov  
30.  Bálint ŐRSI    Eger  
31.  Radek CHROBÁK    Frýdek Místek  
32.  Zbynek BAJTEK     Bratislava  
33.  Josef SMOLA    Ostrava  
34.  Vladimír ŘEHÁK    Ostrava  
35.  Tomáš KADAVÝ    Pardubice  
36.  Jakub VALACH    Valašské Meziřičí  
37.  Peter MAZÁN    Veľký Krtíš  
38.  Pavol MIZERA    Ochodnica  
39.  Stano OLEJKO    Ochodnica   
40.  Ondřej PLAŠIL    Praha  
41.  Maroš FANČOVIČ    Naháč  
42.  Jan DRBAL    Brno  
43.  Petra MÜCKOVÁ    Příbor  
44.  Peter LUX    Bratislava  
45.  Pavel FEXA    Bystřice p. Pernštejnem  
46.  Andrej LOŠKÁR    Bratislava  
47.  Michal TUREK    Praha  
48.  Tadeusz PODRAZA    Tarnów  
49.  István KISS      
50.  Martin HALÁSZ    Čierna Voda  
51.  Michal ŠRANC    Žilina  
52.  Rafal KOSZYK    Opole  
53.  Pólya SÁNDOR    Nagynárád   
54.  Jaroslav KOPTIŠ    Netolice   
55.  Marián BACKA    Súľov  
56.  Aleš DVOŘÁK    Vodňany
57.  Libor POLLÁK    Brno  
58.  Radek ESCHLER    Brno  
59.  Milan HOTA    Třinec  
60.  Tadeáš Vyvijal    Frýdek Místek   
61.  Mojmír PALA    Kopřivnice  
62.  Eva KONSZKÁ    Ústí nad Labem  
63.  Filip SMETANA    Větřní  
64.  Peter LEŠTÁK    Bratislava  
65.  Peter BRESTOVANSKÝ    Bratislava  
66.  Mário JÁNOŠ    Banská Bystrica  
67.  Lukáš BIELEŠ    Kysucké Nové Mesto   
68.  Martin FOJTIK    Žamberk
69. Marzka Janerka MORON    Chorzow   
70.  Peter BUKOVÝ    Rudinka   
71.  Josef RAJSKÝ    Praha  
72.  Matej DOBIÁŠ    Trenčín  
73.  Gabika BAJTEKOVÁ    Bratislava  
74.  Petr JURČA    Zlín  
75.  Zuzana RIHAYOVÁ    Žilina  
76.  František SLADKAY    Žilina  
77.  Ján MIKUŠKA    Bratislava  
78.  Katarína JANECHOVÁ    Trnava  
79.  Stanislav JANUŠKA    Trenčín  
80.   Martina NĚMEČKOVÁ    Praha  
81.  Michal NÉMETH    Žilina  
82.  Ľudovít VALIHOR    Žilina  
83.  Aleš ZAVORAL    Roudnice n. Labem  
84.  Martin DAVIDOV    Zlín  
85.        
86.         
87.        
88.         
89.        
90.        
91.        
92.        
93.        
94.        
95.        
96.        
97.        
98.        
99.      

 

100.        
 XXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXX
   Náhradníci      
 1.        
 2.        
 3.        

 

TOPlist