KYSUCKÁ STOVKA 2018: PRIHLÁSENÍ ÚČASTNÍCI

Doleuvedené čísla sú čísla prihlášok, nie štartovné čísla účastníkov.

Číslo Meno a priezvisko Krajina    Klub / Tím  Registrácia dokončená
1.  Monika Halúsková  SVK    Varín ANO
2.  Lukáš Bieleš  SVK   Kysucké Nové Mesto ANO
3.  Aleš Pazdziora  CZE   Tým LightBIKE ANO
4.  Jaroslav Janíček  SVK   TriPé Liptov ANO
5.  Zuzana Staníková  SVK    ANO
6.  Aleš Palásek  CZE   Paldové ANO
7.  Soňa Kopčoková  SVK    ANO
8.  Rudolf Kopčok  SVK    ANO
9.  Pavel Beťko   SVK   Závažná Poruba ANO
10.  Martin Drozd  SVK      ANO 
11.  Peter Gemeran  SVK    ANO
12.  Marek Pytlík  CZE   MOBJ ANO
13.  Peter Mazán  SVK   Veľký Krtíš ANO
14.  Zbyněk Bajtek  CZE   Zbyňovar ANO
15.  Marek Žeravík  CZE   Chodící Zlo II ANO
16.  Jozef Schvarcz  SVK    ANO
17.  Martin Fančovič             SVK    ANO
18.  Csaba Hegedüs  HUN  TTT ANO
19.  Filip Faron  CZE     ANO
        -
21.  Peter Knížat  SVK   Bernosport.sk ANO
 22.   Tomáš Klimša  CZE   BESKYD-NATURAL ANO
23.       -
24.  Michal Turek  CZE    ANO
25.  Pavol Mizera  SVK   Kysuce Team ANO
26.  Stano Olejko  SVK   Kysuce Team ANO
27.  Libor Pollák  CZE   Ludus Brno ANO
28.  Miluše Gombalová  CZE    ANO
29.  Andras Szendrodi  HUN  TTT ANO
30.  Roman Samko  SVK   KE ANO
31.  Petr Horsák  CZE   SKÁJ team ANO
32.  Máté Tarnai  HUN  MVTE, TTT ANO
33.  Martin Minaroviech  SVK    Svetielko nádeje / NIS 2018  ANO
34.  Blanka Šafránková  CZE    ANO
35.  Hana Váchová  CZE    ANO
36.       -
37.  Vojtěch Richter  CZE   Wind Team ANO
38.  Jaroslav Kováč  SVK    ZSE RUN ANO
39.  Andrej Orogvani  SVK    Severný živloplaz ANO
40.  Ondřej Plašil  CZE   Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech ANO
41.  Stamatios Tserkezopoulos  GRE  Highlanders ANO
42.       -
43.  Peter Lux  SVK     ANO
44.  Gabriela Ambrušová  SVK     ANO
45.  Michal Bielesz  CZE    ANO
46.  Stanislav Januška  SVK     ANO
47.  Bálint Őrsi  HUN  Sapientia - Gyermekeink Jövőjéért Alapítv. ANO
48.       -
49.  Martin Pachta  CZE   Sport 2000 Cz/Sk ANO
50.  Stanislav Koláček  CZE    ANO
51.  Dušan Miezga  SVK     ANO
52.       -
53.  Miroslav Čuboň  SVK    Martin ANO
54.  Ján Jenčík  SVK    KST Margecany ANO
55.  Andrej Loškár  SVK     ANO
56.       -
57.  Martin Kerekeš  SVK     ANO
58.  Václav Strnad  CZE   Sova Run Brno ANO
59.  Zdeněk Vémola  CZE   Sova Run Brno ANO
60.  Milan Hota  CZE    ANO
61.  Marián Bugoš  SVK    KBBS Turčianske Teplice ANO 
62.  Bohumil Uhrin  SVK    Slovnaft a.s. ANO
63.  Igor Klobučník  SVK    Pod Von ANO
64.  Stanislav Korber  CZE   Nucený výsek ANO
65.       -
66.  Marián Backa  SVK    Súľov ANO
67.  Ivan Mudroň  SVK    xxx ANO
68.       -   
69.  Vláďa Řehák  CZE   TJ Velichovky ANO
70.  Bronislav Novák  SVK     ANO
71.  Mário Jánoš  SVK     ANO
72.       -
73.       -
74.  Martina Metzová  CZE   MK Seitl Ostrava ANO
75.  Marek Moravec  CZE   MK Seitl Ostrava ANO
76.       -
77.       -
78.  Petr Jurča  CZE   Karpatský Kynologický Klub ANO
79.  Tomáš Krejčík  CZE    ANO
 80.   Martin Fojtík  CZE   CS1000_Žamberk ANO
81.       -
82.       -
83.       -
84.       -
85.  Roman Piechočák  SVK    ADAM SPORT - Ružomberok ANO
86.  Dalibor Dvorštiak  SVK    ADAM SPORT - Ružomberok ANO
87.  Štefan Dobrucký  SVK    HKdirect Bytča ANO 
88.       -
89.  Vít Otevřel  CZE   Columbia Montrail ANO 
90.  Peter Brestovanský  SVK    Lazyrun ANO 
91.       -
92.       -
93.  Peter Szabo  SVK    Trenčianska Teplá ANO
94.  Martin Davidov  CZE   Karpatský kynologický klub ANO
95.  Jiří Hofman  CZE   CS 1000 ANO
96.  Roman Němec  CZE   Trailrun.cz #Makej vole! ANO
97.       -
98.  Radek Chrobák  CZE   JAPAsport.cz ANO
99.  Jaroslav Přikryl  CZE    ANO
100.       -

 

TOPlist