KYSUCKÁ STOVKA 2018: PRIHLÁSENÍ ÚČASTNÍCI

Doleuvedené čísla sú čísla prihlášok, nie štartovné čísla účastníkov.

Číslo Meno a priezvisko Krajina    Klub / Tím  Registrácia dokončená
1.  Monika Halúsková  SVK    Varín ANO
2.  Lukáš Bieleš  SVK   Kysucké Nové Mesto ANO
3.  Aleš Pazdziora  CZE   Tým LightBIKE ANO
4.  Jaroslav Janíček  SVK   TriPé Liptov ANO
5.  Zuzana Staníková  SVK    ANO
6.  Aleš Palásek  CZE   Paldové ANO
7.  Soňa Kopčoková  SVK    ANO
8.  Rudolf Kopčok  SVK    ANO
9.  Pavel Beťko   SVK   Závažná Poruba ANO
10.  Martin Drozd  SVK      ANO 
11.  Peter Gemeran  SVK    ANO
12.  Marek Pytlík  CZE   MOBJ ANO
13.  Peter Mazán  SVK   Veľký Krtíš ANO
14.  Zbyněk Bajtek  CZE   Zbyňovar ANO
15.  Marek Žeravík  CZE   Chodící Zlo II ANO
16.  Jozef Schvarcz  SVK    ANO
17.  Martin Fančovič             SVK    ANO
18.  Csaba Hegedüs  HUN  TTT ANO
19.  Filip Faron  CZE    ANO  
20.  Miluše Gombalová  CZE     
21.  Peter Knížat  SVK   Bernosport.sk ANO
 22.   Ľubomír Okruhlica  SVK   Nezávislosť Bratislava  
23.  Onrej Plašil  CZE   Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech  
24.  Michal Turek  CZE                         ANO
25.  Pavol Mizera  SVK   Kysuce Team                      ANO
26.  Stano Olejko  SVK   Kysuce Team                      ANO
27.  Daniel Neštický  SVK   Biely Kostol ANO
28.  Filip Drazdík  CZE   KČT Trilobit Barrandov   
29.  Andras Szendrodi  HUN  TTT ANO
30.  Roman Samko  SVK   KE                      ANO
31.  Petr Horsák  CZE   SKÁJ team  
32.  Máté Tarnai  HUN  MVTE, TTT ANO
33.  Martin Minaroviech  SVK    Svetielko nádeje / NIS 2018  ANO
34.  Blanka Šafránková  CZE    ANO
35.  Ladislav Stančo  CZE   SK Hory beraní hlavy ANO
36.  Jiří Linhart  CZE   Yetti  
37.  Vojtěch Richter  CZE   Wind Team ANO
38.  Jaroslav Kováč  SVK    ZSE RUN ANO
39.  Andrej Orogvani  SVK    Severný živloplaz                     ANO
40.  Veronika Hudecová  SVK    Liptovský Hrádok ANO
41.  Stamatios Tserkezopoulos  GRE  Highlanders  
42.  Katarína Janechová  SVK     ANO
43.  Peter Lux  SVK                         ANO
44.  Gabriela Ambrušová  SVK     Voľný štart, víťazka SUL 2017
45.  Michal Bielesz  CZE                        ANO
46.  Stanislav Januška  SVK     ANO
47.  Bálint Őrsi  HUN  Sapientia - Gyermekeink Jövőjéért Alapítv. ANO
48.  Libor Pollák  CZE   Ludus Brno  
49.  Martin Pachta  CZE   Sport 2000 Cz/Sk ANO
50.  Stanislav Koláček  CZE    ANO
51.  Dušan Miezga  SVK     ANO
52.  Roman Harvaník  SVK   Skleroklub  
53.  Miroslav Čuboň  SVK    Martin ANO
54.  Ján Jenčík  SVK    KST Margecany ANO
55.  Andrej Loškár  SVK     ANO
56.  Zbyněk Svoboda  CZE     
57.  Martin Kerekeš  SVK                         ANO
58.  Václav Strnad  CZE   Sova Run Brno ANO
59.  Zdeněk Vémola  CZE   Sova Run Brno ANO
60.  Milan Hota  CZE    ANO
61.  Marián Bugoš  SVK    KBBS Turčianske Teplice                     ANO 
62.  Bohumil Uhrin  SVK    Slovnaft a.s. ANO
63.  Igor Klobučník  SVK    Pod Von ANO
64.  Stanislav Korber  CZE   Nucený výsek ANO
65.  Eva Zborníková  CZE     
66.  Marián Backa  SVK    Súľov ANO
67.  Ivan Mudroň  SVK    xxx ANO
68.  Jan Týče  CZE                 
69.  Vláďa Řehák  CZE   TJ Velichovky                     ANO
70.  Bronislav Novák  SVK     ANO
71.  Mário Jánoš  SVK     ANO
72.  Adam Ludwiniak  POL    POPE Team  
73.  Jakub Hájek  CZE     
74.  Martina Metzová  CZE   MK Seitl Ostrava                       ANO
75.  Marek Moravec  CZE   MK Seitl Ostrava                       ANO
76.  Igor Kraváček  CZE   SKÁJ team  
77.  Rafal Koszyk  POL      
78.  Petr Jurča  CZE   Karpatský Kynologický Klub  
79.  Tomáš Krejčík  CZE     
 80.   Martin Fojtík  CZE   CS1000_Žamberk                      ANO
81.  Petr Kučera  CZE   KESBUK  
82.  Michal Holub  CZE     
83.  Hana Váchová  CZE     
84.  Miroslav Szarowski  CZE   X-TRAIL ORLOVÁ  
85.  Roman Piechočák  SVK    ADAM SPORT - Ružomberok                      ANO
86.  Dalibor Dvorštiak  SVK    ADAM SPORT - Ružomberok   
87.  Štefan Dobrucký  SVK    HKdirect Bytča                       ANO 
88.  Lucia Dobrucká  SVK    HK Direct Bytča   
89.  Vít Otevřel  CZE   Columbia Montrail                       ANO 
90.  Peter Brestovanský  SVK    Lazyrun                       ANO 
91.  Tomáš Klimša  CZE   BESKYD-NATURAL  
92.  Dalibor Pimek  CZE   Dú valaši dú  
93.  Peter Szabo  SVK    Trenčianska Teplá  
94.  Martin Davidov  CZE   Karpatský kynologický klub  
95.  Jiří Hofman  CZE   CS 1000  
96.  Roman Němec  CZE   Trailrun.cz #Makej vole!  
97.  Ivan Farbák  CZE   Rauta Hirwaynen  
98.  Radek Chrobák  CZE   JAPAsport.cz  
99.  Jaroslav Přikryl  CZE     
100.  Jaroslav Boráň  SVK      

 

TOPlist