Tvorba webových stránok a eShopovZaložiť webovú stránkuZaložiť e-shop

Výsledky - Results

VI. ročník 11. - 13. marec 2016 127 km/ 5560 m+

 

Poradie Meno a priezvisko Štátna príslušnosť Výsledný čas v hod.   Ukončil
 1.  Vít Otevřel  CZ  14:50    
 2.  Aleš Zavoral  CZ  17:55    
 3.  Emil Páleník  SVK  18:33    
 4.  Roman Babulič  SVK  18:52    
 5.  Vladimír Řěhák  CZ  18:54    
 6.  István  KISS  HUN  19:15    
 7.  Jakub Hájek  CZ  19:23    
 8.  Marián Backa  SVK  19:31    
 9.    Ján Pristach  SVK  19:33    
 10.  Petr Jurča  CZ  20:28    
 11.-12.  PetraMücková                                             CZ  20:43    
 11.-12.  Radek Eschler  CZ  20:43    
 13.  Michal Bielesz  CZ  22:10    
 14.-15.  Peter Brestovanský    SVK  22:16    
 14.-15.  Mário Jánoš  SVK  22:16    
 16.  Bálint Örsi  HUN  22:24    
 17.-18.  Eva Konszká   CZ  22:25    
 17.-18.  Dalimil Hota  CZ  22:25    
 19.  Peter Mazán  SVK  22:31    
 20.  Ján Škripko  SVK  22:46    
 21.  Daniel Márton  HUN  23:24    
 22.  Rado Gráč  SVK  23:32    
 23.-24.  Richard Hrubala  SVK  23:48    
 23.-24.  Daniel Neštický   SVK  23:48    
 25.  Peter Bukový  SVK  24:56    
 26.-28.  Martin Davidov  CZ  25:36    
 26.-28.    Jaro Kováč  SVK  25:36    
 26.-28.  Michal Šranc  SVK  25:36    
 29.  Dušan Kultán  SVK  26:32    
 30.-32.  Josef Smola   CZ  26:48    
 30.-32.  Tadeus Podraza  POL  26:48    
 30.-32.  Marek Rucki  CZ  26:48    
 33.  Maroš Fančovič  SVK  26:58    
 34.-35.  Peter Lux  SVK  27:53    
 34.-35.  Pavel Fexa  CZ  27:53    
 36.  Michal Turek  CZ  29:24    
 37.  Ondřej Plašil  CZ  29:31    
 38.-41.  Anna Örsi   HUN  30:05    
 38.-41.  Sándor Pólya  HUN  30:05    
 38.-41.  Pál Borosnyay  HUN  30:05    
 38.-41.  Zoltán Vincze  HUN  30:05    
 42.-43.  Martina Němečková   CZ  34:26    
 42.-43.  Milan Hota  CZ  34:26    
 44.-45.  Katarína Janechová   SVK  35:13    
 44.-45.  Ivan Martynek  SVK  35:13    
   Slavo Glesk  SVK  DNF    Čadca
   Martin Fojtik  CZ  DNF    Čadca
   Stanislav Januška  SVK  DNF    Čadca
   Martin Halász  SVK  DNF    Oščadnica
   Laco Halász  SVK  DNF    Oščadnica
   Patrik Hrotek  SVK  DNF    Oščadnica
   Lukáš Bieleš  SVK  DNF   Stará  Bystrica
   Martin Hlaváč  CZ  DNF    Dolný Vadičov
   Petr Klos  CZ  DNF    Dolný Vadičov
   Bronislav Novák  SVK  DNF    Dolný Vadičov
   Peter Knížat  SVK  DNF    Dolný Vadičov
   Eva Zborníková  CZ  DNF    Dolný Vadičov
   Pavel Beťko  SVK  DNF    Dolný Vadičov
   Michal Kolodziejcyk  POL  DNF    Dolný Vadičov
   Ján Drbál  CZ  DNF    Dolný Vadičov
   František Sladkay  SVK  DNF    Dolný Vadičov
   Libor Pollák  CZ  DNF    Dolný Vadičov
   Zuzana Rihayová  SVK  DNF    Dolný Vadičov
   Tadeáš Vyvíjal  SVK  DNF    Dolný Vadičov
   Michal Németh  SVK  DNF    Dolný Vadičov
   Radek Chrobák  CZ  DNF    Dolný Vadičov
   Pavel Urbaník  SVK  DNF    Dolný Vadičov
   Martin Urbaník  SVK  DNF    Dolný Vadičov
   Matej Dobiáš  SVK  DNF    Dolný Vadičov
   Ľudovít Valihor  SVK  DNF    Dolný Vadičov
   Rafal Koszyk  POL  DNF    
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 

 

 

V. ročník 6. - 8. marec 2015 127 km/ 5560 m+

Poradie Meno a priezvisko Štátna príslušnosť Výsledný čas v hod Kvalifikačné body Ukončil
 1.  Martin Halász  SVK  18:52    
 2.  Patrik Hrotek  SVK  18:52    
 3.  Ivan Mudroň  SVK  18:52    
 4.  Vít Otevřel  CZE  18:52    
 5.  Adam Lisý  SVK  19:25    
 6.  Aleš Zavoral  CZE  19:54    
 7.  Marián Backa  SVK  20:16    
 8.  Laco Halász  SVK  20:24    
 9.  Emil Páleník  SVK  20:35    
 10.  Ján Suchomel  CZE  21:01    
 11.  Petr Skiba  CZE  21:47    
 12.  Lászlo Bárta  HUN  21:47    
 13.  Judit Szabó  HUN  22:09    
 14.  Gábor Nyakás  HUN  22:09    
 15.  Tomáš Kadavý  CZE  22:18    
 16.  Petr Jurča  CZE  22:43    
 17.  Peter Lešták  SVK  22:43    
 18.  Dalimil Hota  CZE  22:52    
 19.  Michal Navrátil  CZE  22:52    
 20.  Tomáš Štverák  CZE  22:52    
 21.  Michal Bielesz  CZE  23:02    
 22.  Tomáš Figura  CZE  23:02    
 23.  Jiří Piechowicz  CZE  23:10    
 24.  Michal Špak  SVK  23:10    
 25.  Roman Babulic  SVK  23:17    
 26.  Daniel Márton  HUN  23:17    
 27.  Anton Koleňák  SVK  23:44    
 28.  Daniel Neštický  SVK  23:44    
 29.  Petra Mücková  CZE  23:51    
 30.  Laura Bergerová  CZE  23:51    
 31.  Bálint Őrsi  HUN  23:51    
 32.  Martin Kerekéš  SVK  23:52    
 33.  Přemysl Kocyan  CZE  23:52    
 34.  Martin Dávidov  CZE   24:09    
 35.  Jakub Hájek  CZE  24:09    
 36.  Pavol Mizera  SVK  25:29    
 37.  Stano Olejko  SVK  25:29    
 38.  Rado Gráč  SVK  25:43    
 39.  Michal Turek  CZE  25:46    
 40.  Pavel Fexa  CZE  26:31    
 41.  Gabika Bajteková  SVK  26:37    
 42.  Zbyněk Bajtek  SVK  26:37    
 43.  Rafal Koszyk  POL  27:05    
 44.  Eligius Olszewski  POL  27:05    
 45.  Peter Baran  SVK  28:14    
 46.  Jaro Kováč  SVK  28:14    
 47.  Peter Mazán  SVK  28:14    
 48.  Sándor Pólya  HUN  28:25    
 49.  Anna Őrsi  HUN  28:25    
 50.  Braňo Filo  SVK  29:31    
 51.  Ján Hrčka  SVK  29:31    
 52.  Peter Bukový  SVK  29:35    
 53.  Ján Sobota  SVK  29:35    
 54.  Ľubomír Vlček  SVK  29:35    
 55.  Romana Koblovská  CZE  29:52    
 56.  Marek Kus  CZE  29:52    
 57.  Ivan Martynek  SVK  30:40    
 58.  Braňo Gereg  SVK  34:07    
 59.  Martin Fojtík  CZE  35:10    
           
   Andrej Loškár  SVK  DNF    
   Dušan Kultán  SVK  DNF    
   Mário Martinec  SVK  DNF    
   Martina Magová  SVK  DNF    
   Lucia Poľaková  SVK  DNF    
   Pavel Řezníček  CZE  DNF    
   Róbert Frohn  CZE  DNF    
   Petr Klos  CZE  DNF    
   Jiří Linhart  CZE  DNF    
   Slávek Neufuss  CZE  DNF    
   Martin Hlaváč  CZE  DNF    
   Ondřej Plašil  CZE  DNF    
   Tomáš Koutsky  CZE  DNF    
   Jana Šebeňová  SVK  DNF    
   Peter Škoda  CZE  DNF    
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 

IV. ročník 7. - 9. marec 2014 125 km/ 5550 m+

Poradie Meno a priezvisko Štátna príslušnosť Výsledný čas
v hod.
Kvalifikačné body Ukončil
1.  Patrik Hrotek  SVK  17:35  3b  
2.  Vít Otevřel  CZE  17:35  3b  
3.  Peter Valo  SVK  17:35  3b  
4.  Lászlo Barta  HUN  17:43  3b  
5.  Gábor Nyakás  HUN  17:43  3b  
6.  Ján Pristach  SVK  18:57  3b  
7.  Ján Suchomel  SVK  18:57  3b  
8.  Ladislav Halász  SVK  19:00  3b  
9.  Michal Kolodziejcyk  POL  19:00  3b  
10. Hubert Muzika  SVK  19:42  3b  
11. Martin Dávid  CZE  19:42  3b  
12. Jakub Hájek  SVK  20:00  3b  
13. Radek Eschler  CZE  20:30  3b  
14. Peter Lešták  SVK  20:30   3b  
15. Pavel Škabraha  CZE  20:40  3b  
16. Zuzana Urbancová  CZE  20:50  3b  
17. Emil Páleník  SVK  20:50  3b  
18. Petra Mücková  CZE  21:38  3b  
19. Roman Babulic  SVK  21:40  3b  
20. Radoslav Gráč  SVK  21:40  3b  
21. Peter Mazán  SVK  21:42  3b  
22. Tomáš Kadavý  CZE  22:00  3b  
23. Martin Davidov  CZE  22:00  3b  
24. Jaroslav Krameš  CZE  22:00  3b  
25. Dušan Kultán  SVK  22:18  3b  
26. Josef Smola  SVK  22:22  3b  
27. Bálint Örsi  HUN  22:25  3b  
28. Sulyos Ábris  HUN  22:25  3b  
29. Radim Slezák  CZE  22.25  3b  
30. Daniel Neštický  SVK  23:05  3b  
31. Josef Rajský  CZE  23:05  3b  
32. Jiří Piechowicz   SVK  23:05  3b  
33. Adam Lisý  SVK  23:20  3b  
34. Slavo Ružek  SVK  23:38  3b  
35. Petr Klos  CZE  23:38  3b  
36. Martin Kerekéš  SVK  23:38  3b  
37. Ondřej Plašil  SVK  23:38  3b  
38. Michal Bielesz  CZE  24:52  3b  
39. Tomáš Svoboda  CZE  24:52  3b  
40. Ivan Martynek  SVK  24:52  3b  
41. Jakub Karč  CZE  25:52  3b  
42. Anna Örsi  HUN  25:55  3b  
43. Sándor Pólya  HUN  25:55  3b  
44. Gabriela Lutišanová  SVK  26:05  3b  
45. Zbyněk Bajtek  SVK  26:05  3b  
46. Peter Bukový  SVK  26:12  3b  
47. Ján Sobota  SVK  26:12  3b  
48. Monika Grimm  HUN  26:26  3b  
49. Rudolf István  HUN  26:26  3b  
50. Přemysl Kocyan  CZE  26:56  3b  
51. Eva Zborníková  CZE  27:00    
52. Jaroslav Kováč  SVK  27:36  3b  
53. Anton Koleňák  SVK  27:36  3b  
54. Tomáš Vrzáček  CZE  29:57  3b  
55. Eliška Majorová  CZE  30:21  3b  
56. Miroslav Uličný   SVK  30:21  3b  
57. Slavomír Glesk  SVK  30:21  3b  
58. Edina Csornai  HUN  30:30  3b  
59. József Veröcei  HUN  30:30  3b  
60. Marek Kus  CZE  30:39  3b  
61. Martin Fojtík  CZE  30:39  3b  
62. Martin Jisl  CZE  31:48  3b  
63. Martina Němečková  CZE  31:56  3b  
64. Jirko Hofman  CZE  31:56  3b  
65. Katarína Janechová  SVK  34:47    
66. Rastislav Vávro  SVK  34:47    
           
  Jana Pachmanová  CZE      Čadca
  Soběslav Neufus  CZE      Čadca
  Ondřej Pastva  CZE      Stará Bystrica
  Radomír Zmija  CZE      Stará Bystrica
  Jakub Pastva  CZE      Stará Bystrica
  Milan Nejman  CZE      Oščadnica
  Jana Šebeňová  SVK      Oščadnica
  Katarína Jaburková  CZE      Oščadnica
  Dominik Vaverka  CZE      Stará Bystrica
  Martin Gelnar  CZE      Stará Bystrica
  Martin Drozd  SVK      Stará Bystrica
  Martina Húsková  SVK      Stará Bystrica
  Zlatica Molčanová  SVK      Stará Bystrica
  Miroslav Molčan  SVK      Stará Bystrica
           
           
           

 

 

 

 

III. ročník 8. - 10. marec 2013 120km / 5400 m+

Poradie Meno a priezvisko Št. príslušnosť Absolovoval Čas v hod Kvalifikačné body pre UTMB
 1. László BARTA  HUN  120 25:33  3b
 2. Patrik HROTEK  SVK  120 25:33  3b
 3. Matúš LOPUŠNÝ  SVK  120 25:33  3b
 4. Ivan MUDROŇ  SVK  120 25:33  3b
 5. Hubert MUZIKA  SVK  120 25:33  3b
 6. Daniel MÁRTON  HUN  120 26:03  3b
 7. Gábor NYAKAS  HUN  120 26:03  3b
 8. Rudolf ISTVÁN  HUN  120 26:03  3b
 9. Ján PRISTACH  SVK  120 27:26  3b
 10. Pavel DRYÁK  CZ  120 30:06  3b
 11. Jan SUCHOMEL  CZ  120 30:06  3b
 12. Jan GAJDOŠ  CZ  120 30:31  3b
 13. Pavel PĚNIČKA  CZ  120 30:31  3b
 14. Peter CISÁR  SVK  120 30:51  3b
 15. Radoslav GRÁČ  SVK  120 30:51  3b
 16 Josef SMOLA  SVK  120 30:51  3b
 17. Zbyněk BAJTEK  SVK  120 31:10  3b
 18. Gabriela LUTIŠANOVÁ  SVK  120 31:10  3b
 19 Daniel NEŠTICKÝ  SVK  120 31:10  3b
 20. Veronika DÓLGOS  HUN  120 31:40  3b
 21. Bálint ORSI  HUN  120 31:40  3b
 22. Máté TARNAI  HUN  120 31:40  3b
 23. Petra MUCKOVÁ  CZ  120 31:50  3b
 24. Lenka VÁCHOVÁ  CZ  120 31:50  3b
 25. Tomáš ZÁGORŠEK  CZ  120 31:50  3b
 26. Peter VALO  SVK  120 31:50   3b
 27. Ladislav HALÁSZ  SVK  120 34:04  XXXX
 28.  Martin FOJTIK  CZ  120 34:19  XXXX
 29. Emil PÁLENÍK  SVK  120 34:19  XXXX
 30. Branislav GEREG  SVK  120 34:46  XXXX
31. Michal KOLÁŘ  CZ  120 35:04  XXXX
32. Jozef GOREK  SVK  120 36:28  XXXX
33. Radovan MACHOVIČ  SVK  120 36:28  XXXX
           
           
  BEZ PORADIA    Odstúpil v..    
  Ivan MARTYNEK  SVK  Blažková    
  Jaroslav KOVÁČ  SVK  Čadca    
  Petr VÁŇA  CZ  Oščadnica    
  Marek JURKA  CZ  Oščadnica    
  József VEROCEI  HUN  Oščadnica    
  Martin SLIVKA  SVK Stará Bystrica    
  Jana ŠEBEŇOVÁ  SVK Stará Bystrica    
  František SLADKAY  SVK Stará Bystrica    
  Tomáš SMREČEK  SVK Stará Bystrica    
  Peter SVATÍK  SVK Stará Bystrica    
  Martin BENC  CZ Stará Bystrica    
  Milan NEJMAN  CZ Stará Bystrica    
  Peter GAŽO  SVK Pod Poľanou    
  Martin HMÍRA  CZ Pod Poľanou    
  Kamil ZÁGORŠEK  CZ Pod Poľanou    
  Andrej Čulý  SVK Horný Vadičov    
  Jozef DRAHOVSKÝ  SVK Horný Vadičov    
  Lukáš HÝLL  SVK Horný Vadičov    
  Lukáš KYSELA  SVK Horný Vadičov    
  Radim SLEZÁK  CZ Horný Vadičov    
  Matúš ŠKOLNÍK  SVK Horný Vadičov    
  Vladimír ŠVANCÁR  SVK Horný Vadičov    
  Vašek VYTŘÍSAL  CZ Horný Vadičov    
  Peter BUKOVÝ  SVK Horný Vadičov    
  Tomáš KOVÁČ  SVK      
  Branislav DEVEČKA  SVK      
  Ján SOBOTA  SVK      
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II. ročník 9. - 11. marec 2012

Poradie Meno a priezvisko

Absolvoval

 v km

Výsledný čas v hod Štát Kvalifikačné body pre UTMB 2013
1. - 2. Peter FILIPEC 115  22:45  CZ  3b
1. - 2. Vojtěch KONÍŘ 115  22:45  CZ  3b
 3. -4. Peter LEŠTÁK 115 23:45  SK  3b
 3. -4. Radim SLEZÁK 115 23:45  CZ  3b
5. - 6. Ján PRISTACH 115  25:30  SK  3b
5. - 6. Ján SUCHOMEL 115  25:30  CZ  3b
7. Daniel MÁRTON 115  25:40  H  3b
8. Lászlo BÁRTA 115  25:40  H  3b
9. Gábor NYAKAS 115  25:40  H  3b
10. Peter BUKOVÝ 115 29:00  SK  3b
11. Csaba RIEDLINGER 115 31:40  H  3b
12.

Anna ORSI

115 31:40  H  3b
13. István RUDOLF 115 31:40  H  3b
14. Veronika DOLGOS 115 34:30  H ----------------- 
15. Bálint ORSI 115 34:30  H -----------------
16. Dávid NAGY 115 34:30  H -----------------
17. Adam WÁGNER 115 34:30  H -----------------
18. András WÁGNER 115 34:30  H -----------------
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

OSTATNÍ ÚČASTNÍCI

Meno a priezvisko Počet absolvovaných km trasy Štát. prísl.
Michal JAKUBEC  90 SK
Tomáš GROCHOL  90 CZ
Jozef NEMČEK  90 SK
Jaroslav KOPTIŠ  90 CZ
Pavel PĚNIČKA  90 CZ
     
Zuzana GELNAROVÁ  80 CZ
Martin GELNAR  80 CZ
Ivan MARTYNEK  80 SK
Martin DROZD  80 SK
Jaroslav BORÁŇ  80 SK
Katarína JANECHOVÁ   80 SK
Dalibor GREGUŠ  80 SK
Vladimír BLAHUTA  80 SK
Emil PÁLENÍK ml.  80 SK
József VEROCEI  80 H
Michal KOLÁŘ  80 CZ
Peter DOLEŽAL  80 SK
Slavomír GLESK  63 SK
Martin SLIVKA  56 SK
Emil PÁLENÍK st.  56 SK
Ivan KADLEČÍK  56 SK
Milan VRŠKA  56 SK
Tomáš IZAKOVIČ  56 SK
Hubert MUZIKA  36 SK
Peter LECKÝ  16 SK
     
     
     

 

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk

TOPlist