REGISTRÁCIA - NÁHRADNÍCI

Na Kysuckú stovku 2019 je môžné sa zaregistrovať prostredníctvom online prihlasovcieho formulára najneskôr do 15. februára 2019 do 24.00 hod. alebo do naplnenia limitu počtu účastníkov.

AKTUÁLNE PREBIEHA REGISTRÁCIA NÁHRADNÍKOV NA KYSUCKÚ STOVKU 2019. NÁHRADNÍCI BUDÚ NA UVOĽNENÉ MIESTA NASADZOVANÍ V PORADÍ, V AKOM SA PRIHLÁSILI.

Prihlasovací formulár:

​>>>REGISTRAČNÝ FORMULÁR<<<

Podujatia Kysucká stovka sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Limit počtu účastníkov pre Kysuckú stovku 2019 je 100.

Dôležité upozornenie:
Údaje označené s * sú povinné. V prihlasovacom formulári uveďte svoje krstné meno a priezvisko s diakritikou a v plnom znení (nie prezývku, skrátené meno a pod.). Dátum narodenia treba uviesť vrátane dňa a mesiaca. V opačnom prípade nebude možné odoslať Váš výsledok pre Slovenskú Ultratrailovú Ligu a ITRA.

Štartovný poplatok a jeho úhrada:
1. Poplatok za štart jedného účastníka je 30 EUR.

2. O spôsobe úhrady štartovného budú prihlásené osoby informované prostredníctvom e-mailu, ktorý obdržia po prihlásení na adresu uvedenú v prihlasovacom formulári. Platby v hotovosti nie sú akceptované.

3. Registrácia je platná až po uhradení štartovného poplatku stanoveným spôsobom.

Storno účasti:
1. Informáciu o stornovaní registrácie na Kysuckú stovku treba oznámiť prostredníctvom e-mailu na adresu kysuckastovka@azet.sk do 25. februára 2019 do 24.00 hod.

TOPlist